מתעוררים לחיים: מקומות חדשים ברחבי הארץ

התעוררות בגזרת האוכל: בית קפה שהוא גם חנות תקליטים, שיפודייה חדשה בשוק לוינסקי, וגם מחלבה קטנה בקיבוץ בצפון – בעולם האוכל מתחילים להריח את האביב ואת סוף הקורונה ועוד מקומות חדשים נפתחים ברחבי הארץ ומנסים להתאים עצמם לתרבות הבילוי החדשה – הנה הרשימה שתלווה אתכם בחודשים הקרובים

מאז פרוץ הקורונה עולם האוכל עבר שינוי דרמטי – גם בדפוסי הבילוי של הסועד הישראלי וגם במפה הקולינרית שהשתנתה לבלי הכר. הקורונה, שבעקבותיה נסגרו מסעדות רבות, דייקה את החוויה, הן של הלקוח והן של המסעדן – מצד אחד הקהל מחפש חוויה קלילה, זורמת ולא מחייבת, ומצד שני הקהל כן מחפש את תחושת הבילוי. מקומות שהשכילו לשלב בין השניים הם המקומות שלפי ההערכות יוכלו לשרוד בתקופה המאתגרת הזאת.
האזינו לפודקאסט: איך השתנה עולם המסעדות אחרי הקורונה
אז מה חדש בקולינריה? לא מעט, ואלה הם המקומות החדשים ששווה לבקר בהם.
מסעדות חדשות בתל אביב
האוזן השלישית – קפה ובירה
שתי קומות של תקליטים, פטפונים, סרטי קולנוע ומרצ’נדייז לא הספיקו לבעלי האוזן השלישית, ועכשיו אחרי שיפוץ רציני במקום נפתח שם גם בית קפה ובירה הפונה לרחוב קינג ג’ורג’ ולשער של דיזנגוף סנטר, ומתפקד כמעין נקודת התרעננות יעילה המציעה כל מה שצריך בשביל לשרוד יום במרכז העיר – קפה, כריך ובירה מיוחדת. הקונספט הזה פופולרי בחו”ל, אבל לא מצליח להיכנס לתבניות שמוכרות לנו כאן בארץ, ואולי מכאן גם הכוח שלו כמיזם מקורי ששם את תרבות המוזיקה מעל הכול.
13 צפייה בגלריה

האוזן השלישית, תקליט וכריך

(צילום: יובל חן)

האוזן השלישית, תקליט וכריך

האוזן השלישית, תקליט וכריך
(צילום: יובל חן)